Honda Civic Hybrid

Hybride auto’s hebben de toekomst. Honda gelooft hierin en hun hybride Civic is een verkoopsucces. Om dat succes voort te kunnen zetten moet je je als merk blijven ontwikkelen. Honda doet dat volop. Volgend jaar komt er een nieuwe Hybride, de Insight, en het Japanse merk test volop met het rijden op waterstof. Tot die tijd moeten we het doen met de Civic Hybrid en die is vernieuwd. Bavo test hem uit.




De Honda Civic Hybrid gaat eind dit jaar het modeljaar 2009 in. En daar horen een paar wijzigingen bij. Zo heeft de hybride auto een nieuwe bumpers gekregen, nieuwe velgen en nieuwe achterlichten.

In de Civic Hybrid wordt de kleine benzinemotor voortdurend geassisteerd door een elektromotor. Deze Integrated Motor Assistant ondersteunt de benzinemotor zoveel mogelijk en bij lage snelheden drijft deze IMA de auto in zijn geheel aan.
Honda’s stabiliteitscontrolesysteem Vehicle Stability Assist (VSA) is voortaan standaard en lederen bekleding, verwarmbare voorstoelen en verwarmbare spiegels worden als optie leverbaar. Onderhuids blijft alles hetzelfde.

De Honda Civic Hybrid is vanaf eind dit jaar te bestellen vanaf 24.800 euro.

Voor meer informatie:
  • www.honda.nl/civichybrid


  • Naar de Honda Merkenpagina



  • Terug
    Zondag 16.30 RTL 7
    Zaterdag 16.30 RTL 7
    Zaterdag 12.00 RTL 4
    Kies Automerk
    nieuws
    artikelen video