Alfa Romeo MiTo GTA
10 maart 2009 | 09:22
 
 
In Genève staat op de stand van Alfa Romeo de MiTo GTA.
 
Deze snelle uitvoering van de MiTo is uitgerust met een 1.8 liter turbomotor. Deze levert maar liefst 240 paardenkrachten en een maximaal koppel van 350 Nm. Door het lage gewicht van het autootje zou de MiTo GTA even snel van nul naar honderd moeten sprinten als de Alfa Romeo 8C Competizione.
Om dit allemaal voor elkaar te krijgen hebben de Italiaanse ingenieurs er alles aan gedaan om het zwaartepunt te verlagen. De achterspoiler, het dak en zelfs de buitenspiegelkappen zijn van koolstafvezel gemaakt. In het remsysteem en in de ophanging van de auto zit aluminium verwerkt en de auto ligt in zijn geheel zo’n twintig millimeter dichter bij het asfalt.

De MiTo GTA komt in de loop van de zomer naar ons land en heeft als voornaamste concurrent de Mini John Cooper Works. Die heeft wel 29 paardenkrachten minder.

Voor meer informatie:
 
 
zoek hier
Zondag 17.30 RTL 7
Zaterdag 11.30 RTL 4