Special guest Tom Coronel stapt in de snelle Mini Cooper S Cabrio.
Nog niet zo lang geleden is de Mini compleet vernieuwd, maar omdat het typische design is behouden zal het veel mensen niet direct opvallen. Nu is ook de Mini Cabrio is vernieuwd. Hij tien kilogram afgevallen ten opzichte van de vorige Mini Cabrio. Omdat de auto verstevigd is om er een cabriolet van te maken weegt hij wel zo’n honderd kilo meer dan de hatchback. En die verstevigingen doen goed hun werk, want de auto gedraagt zich open prima.
De “gewone” Mini Cooper cabrio is voorzien van een 1.6 liter benzinemotor met 120 pk. de Cooper S Cabrio heeft een 175 pk sterke turbo variant.
Dat Mini een onderdeel is van BMW komt duidelijk terug in deze auto. De trukendoos van het Efficient Dynamics programma is namelijk ook te vinden in deze Cooper S Cabrio. Bij Mini heet dit programma MINIMALISM. De Mini heeft een start en stop systeem en de dynamo wordt alleen aangedreven bij het remmen en uitrollen van de auto.
De Mini Cooper cabrio is te koop vanaf 27.405 euro en de Cooper S Cabrio kost minimaal 35.685 euro.
Voor meer informatie: