We hebben er lang op moeten wachten, maar nu is hij er dan eindelijk; de nieuwe cabriolet van luxemerk Lexus.
De IS 250C was al op diverse autoshows te bewonderen en nu staat hij klaar voor Werner Budding. Hij cruiset er mee langs de Côte d'Azur waar de open Lexus prima opgaat in de luxe omgeving van de Franse kust.
Met de IS 250C volgt Lexus de trends van de coupe cabriolet’s, want het model beschikt over een 3-delig aluminium vouwdak net zoals dat van de Volkswagen Eos en Volvo C70. Lexus claimt met het dak, dat in slechts 20 seconden volledig zou moeten openen, het snelste vouwdak ter wereld te hebben.
De IS 250C beschikt over de zelfde motor als de gewone IS250, een 208 pk sterke 2.5 V6 benzine. Lexus koppelt dit blok standaard aan een zestraps automaat. Om het open rijden zo aangenaam mogelijk te laten verlopen heeft Lexus de stijfheid van de carrosserie moeten aanpassen. Hij is net zo stijf als de IS sedan en dicht ook net zo stil.
De Lexus IS 250C is te koop vanaf 61.200 euro.
Voor meer informatie: