Bentley Continental GT
15 augustus 2011 | 11:21
 
 
Bentley heeft een nieuwe ‘kleine’...
 
...de nieuwe, nu 575 pk sterke, 300.000 euro kostende Continental GT. Autovisieredacteur Werner Budding is in Oman, de natuurlijke leefomgeving van luxe automobielen, om deze nieuwe Bentley op waarde te schatten. RTL Autowereld reist met hem mee.

Deze vernieuwde Continental GT lijkt veel op zijn voorganger en dat terwijl hij wel door een andere designer is ontworpen. Volgens Bentley is dan ook elk carrosseriedeel opnieuw getekend.
De Continental is standaard voorzien van een 6.0 liter W12 met twee turbo’s en is goed voor 575 pk. Het maximumkoppel is 700 Nm en al deze cijfers resulteren in een nul naar honderd sprint van 4,6 seconden. De snelheidsmeter stopt pas bij 318 kilometer per uur.

Er komt ook een 4.0 liter V8. Bentley belooft voor deze motorisering maar liefst 40 procent minder uitstoot dan de W12.

Voor meer informatie:
 
 
zoek hier
Zondag 17.30 RTL 7
Zaterdag 11.30 RTL 4