Nico trakteert ons deze week op een luxe klassieke Mercedes-Benz.
Het is er één van het laatste bouwjaar van de W111 Coupé, 1971, en de verre voorvader van de huidige S-klasse. De W111 was de eerste auto met een veiligheidskooi en kreukelzone. Gelukkig zijn die nooit gebruikt, zodat we nu kunnen genieten van een prachtige klassieke auto in topconditie!
De W111 werd vanaf 1959 gebouwd en was de meest luxe Mercedes op dat moment. De auto’s werden tot 1968 gebouwd en de coupés en cabriolets tot 1971. De W111 van Nico is er dus één uit de laatste serie.
Deze klassieker van Nico is voorzien van een 3,5 liter V8 motor en verkeert uiteraard in topconditie. De auto is voorzien van een blauw lederen interieur én is van origine een Europese versie. Helemaal origineel!
Voor meer informatie:

Delen