Uitzending:
Zondag, 17.00 RTL7
Zaterdag, 17:00 RTL7

U heeft iets met autorijden? Heeft u weleens met de gedachten gespeeld om directiechauffeur te worden? Bruseco biedt u die mogelijkheid. Als directiechauffeur valt u niet onder de Wet Personenvervoer. Dit geeft u veel vrijheid. Wanneer u via Bruseco een erkend CCV-D1 certificaat behaalt kunt u zichzelf vestigen als zelfstandig directiechauffeur of aan de slag gaan via gerenommeerde intermediairs. Die helpen u dan een stapje verder.
Al jarenlang groeit de vraag naar directiechauffeurs. In de grote vraag naar erkende directiechauffeurs speelt Bruseco steeds vaker de rol van intermediair. Uw aanspreekpunt bij Bruseco helpt u verder om daadwerkelijk een baan als directiechauffeur te scoren. Zo biedt Bruseco haar kandidaten betaalde stageplaatsen aan. U maakt dan kennis met een nieuw netwerk van bedrijven en instellingen waarvoor u wellicht permanent kunt gaan rijden via bemiddeling van Bruseco of een van haar partners. Via deze stages stromen geslaagde cursisten vanuit Bruseco regelmatig door naar een nieuwe baan als gecertificeerd directiechauffeur.
Wij steken onze hand naar u uit, komt u langs?
Bruseco heeft speciaal voor u de Monitor ontwikkeld. Na een uitgebreide kennismaking gaat u, onder leiding van een instructeur, een stukje op de openbare weg rijden met onze Audi A6 3.0 Quattro. De Monitor duurt een dagdeel en geeft u veel inzicht in uw eigen (rij)vaardigheden en antwoord op al uw vragen over het vak, de verdiensten en de mogelijkheden voor werk in uw regio. Wij nodigen u graag uit op ons kantoor in Maarssen (bij Utrecht). Tegen geringe kosten beschikt u over een gedegen analyse van uw vaardigheden, helder samengevat in een intakerapport, en misschien zelfs een kans op een baan. Nu bent u aan zet!
