

Tele2 wil Versatel voor 1,34 miljard euro overnemen, maar een groep minderheidsaandeelhouders verzetten zich hevig tegen de transactie. Ze vinden de waarde van Versatel te laag. Tele2 spreekt nu van een pauze, maar dat betekent niet dat de fusie van de baan is.
Tele2 en Versatel willen voor september duidelijkheid geven over hun samenwerking. Tot die tijd bestudeert het alternatieven, zoals de overname van de Tele2-activiteiten in Nederland en België door Versatel. Mogelijk worden daar obligatieleningen voor geplaatst.
Versatel kondigde eind vorige maand aan tweehonderd banen te willen schrappen omdat het krap bij kas zit. Het bedrijf heeft veel geld geïnvesteerd in het uitzenden van eredivisievoetbal via internet, een product dat tot dusver niet veel voetbalfans heeft getrokken.
Elke werkdag rond 13:00 uur vers in uw mailbox
RTLZ.nl