ICT Automatisering laat doelen 2011 los

maandag 22 maart 2010, 10:36:53
ICT Automatisering laat zijn doelstellingen voor 2011 los, als gevolg van een moeilijk 2009 en de onzekere vooruitzichten dit jaar.

AMSTERDAM (Dow Jones)--ICT, dat zijn doelen in 2008 formuleerde, wilde doorgroeien naar een omzet van EUR150 miljoen, waarbij de winstmarge tussen 10% tot 12,5% moest uitkomen.

In het persbericht met de jaarcijfers van 2009 meldt ICT maandag dat de strategie er nog steeds op gericht is om zijn positie in de gekozen markten verder uit te bouwen, zowel autonoom als door middel van acquisities.

Voor de Nederlandse activiteiten die sinds begin 2010 zijn gebundeld tot Humiq ligt de aandacht in eerste instantie op integratie, en het "per regio formuleren van de te volgen strategie en de te bereiken doelstellingen".

In Duitsland, ICT's tweede thuismarkt, wil het bedrijf zowel in de breedte groeien als in volume.