Te Koop Rhenen, aflevering 8, dinsdag 26 april 2011

Te Koop Rhenen, aflevering 8, dinsdag 26 april 2011

Lieke is deze week in het Utrechtse Rhenen. Daar hebben Frans en Elly hun prachtige vrijstaande villa te koop staan. Een waar droomhuis. De reden dat deze woning toch te koop staat is omdat hun oude huis in Eck en Wiel, in de Betuwe, al 2 jaar te koop staat. Helaas is daar nog altijd geen koper voor gevonden waardoor ze genoodzaakt zijn hun huidige huis in Rhenen ook te koop te zetten.

Mocht Rhenen eerder verkocht worden gaan ze weer terug naar Eck en Wiel. Maar liever verkopen ze de sfeervolle woonboerderij en blijven ze in Rhenen. Lieke krijgt een rondleiding door beide huizen en heeft een gesprek met verkopend makelaar Richard.

Bekijk hier het fragment:






Huisgegevens Rhenen:
  • Vrijstaande villa
  • Bouwjaar: 1913
  • Woonoppervlakte: 300m2
  • Perceeloppervlakte: 1900m3
  • 5 slaapkamers
  • Hobbykamer + kantoor
  • Vraagprijs: 1.195.000,- € k.k.





  • Huisgegevens Eck en Wiel:
  • Woonboerderij
  • Bouwjaar: 1870
  • Woonoppervlak: 191m2
  • Perceeloppervlak: 3460m2
  • 4 slaapkamers
  • Groot perceel met zwembad
  • Vraagprijs €750.000,-k.k.


  • Makelaargegevens:
    Wil je meer weten over deze 2 woningen? Neem dan contact op met Richard van Dolder, Drieklomp Makelaars en Rentmeesters Zeist, 030-6920714.



    Terug

    Vraag van de week



    Elke week wordt er in TV Makelaar een vraag door één van onze deskundigen beantwoord.


    Heb je ook een vraag aan onze adviseur van VBA? Aarzel niet en stuur een mailtje naar tvmakelaar@vanbruggen.nl

    Presentatie TV Makelaar




    De presentatie van dit seizoen van TV Makelaar is in handen van Froukje de Both en Lieke van Lexmond. Lieke presenteert Het Zesde Zintuig bij RTL 4 en natuurlijk The Ultimate Dance Battle bij RTL 5. Verder was ze ook te zien in de backstageshow van X FACTOR.