Komische sketchshow ‘Wat Als?’ op zaterdagavond bij RTL 4
Zaterdag 14 januari komt RTL 4 met een bijzondere en komische sketchshow, genaamd ‘Wat Als?’. ‘Wat Als?’ is een rollercoaster aan sketches, die je het leven met een vette knipoog laat zien. Elke aflevering bestaat uit ongeveer twaalf unieke sketches. Elke sketch in ‘Wat Als?’ begint met de vraag “wat als”. Denk aan stellingen zoals: Wat als Barbie een echte vrouw was? Wat als de Titanic nooit gezonken was? Wat als we spreekwoorden letterlijk namen? Wat als Facebook niet bestond?
De sketches worden beurtelings gespeeld door een ensemble van twaalf gerenommeerde acteurs, bekend van toneel, film en televisie: Marcel Musters, Ronald Snijders, Tina de Bruin, Roeland Fernhout, Michiel Nooter, Annet Malherbe, Kasper van Kooten, Kees Boot, Sieger Sloot, Jelka van Houten, Vincent Croiset en Max van den Burg (v.l.n.r. op de foto).
‘Wat Als?’ is een succesvol format van het Belgische productiehuis Shelter, de makers van o.a. ‘Benidorm Bastards’. Met dit laatste programma won Shelter dit jaar in Amerika nog een International Emmy Award voor ‘Best Comedy’. Kasper van Kooten is verantwoordelijk voor de scenariobewerking van de Nederlandse versie van ‘Wat Als?’. De regie is in handen van Will Koopman (o.a.‘Gooische Vrouwen’) en Allard Westenbrink (o.a.‘Keuringsdienst van Waarde’).
Uitzending: RTL 4: wekelijks, vanaf zaterdag 14 januari, tussen 20.00 en 20.30 uur
Noot aan de redactie: Voor meer informatie en/of interviews kunt u contact opnemen met Muriël van Tuijl, tel. 035 – 6718771, of via muriel.van.tuijl@rtl.nl. U kunt daarnaast ook onze website www.rtl.nl/pers bezoeken.
<< terug