Drie nieuwe series van start bij RTL Crime in februari

In februari starten er maar liefst drie nieuwe series bij de digitale misdaadzender RTL Crime. De donderdagavond, die in het teken staat van Europese misdaadseries, is geheel vernieuwd met de Britse detectiveserie ‘Waking the Dead’ en de Noorse politiereeks ‘Deep Cover’. Op vrijdagavond start de Amerikaanse dramaserie ‘Saving Grace’.

In ‘Waking the Dead’ staan hoofdinspecteur Peter Boyd en zijn team centraal. Deze eenheid is gespecialiseerd in het oplossen van moordzaken uit het verleden. ‘Waking the Dead’ won in 2004 een International Emmy Award voor beste dramaserie.

De politieserie ‘Deep Cover’ speelt zich zowel in Scandinavië als in Zuid-Europa af en gaat over de wereld van de georganiseerde misdaad. ‘Deep Cover’ was nog nooit eerder op de Nederlandse televisie te zien.

‘Saving Grace’ gaat over de vrouwelijke rechercheur Grace Hanadarko. Als agente is Grace erg succesvol, in haar privé-leven echter loopt alles minder op rolletjes. Ze heeft een alcoholprobleem en een nogal destructieve levensstijl. Wanneer ze hierdoor een ongeval veroorzaakt besluit ze het roer om te gooien. Seizoen één van ‘Saving Grace’ was eerder bij RTL5 te zien, RTL Crime start daarom met het tweede seizoen van de serie

Uitzending RTL Crime: ‘Waking the Dead’, donderdag tussen 20.00 en 21.00 uur.

Uitzending RTL Crime: ‘Deep Cover’, donderdag tussen 21.00 en 22.00 uur.


Uitzending RTL Crime: ‘Saving Grace’, vrijdag tussen 20.00 en 21.00 uur.

RTL Crime is te ontvangen door Ziggo-klanten met een TV Extra pakket (kanaal 120), door abonnees van UPC met een Royaal pakket (kanaal 110), bij Caiway door abonnees met een Delight pakket (kanaal 103) en door Glashart Media-klanten met een Plus pakket (kanaal 190).


Noot aan de redactie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Nynke Nijp, tel. 035 – 671 8404 of email nynke.nijp@rtl.nl.
<< terug