Koert-Jan de Bruin en Jet Sol op zoek naar de perfecte vakantiewoning
Vanaf zaterdag 11 februari zijn Koert-Jan de Bruin en Jet Sol terug met ‘Droom Van Een Huis’ bij RTL 4. Wekelijks gaan zij samen met diverse gezinnen, stellen en groepen vrienden op zoek naar de ideale vakantiewoning. En daarvoor hoeven ze niet eens de grens over, want Nederland blijkt een aantal juweeltjes te herbergen die –vanwege hun ligging dichtbij huis–bij uitstek geschikt zijn.
‘Droom Van Een Huis’, geproduceerd door Endemol, weerlegt de aanname dat de luxe van het kopen van een vakantiewoning maar voor weinigen financieel gezien is weggelegd. Koert-Jan en Jet gaan op zoek naar het perfecte vakantiehuisje en houden uiteraard rekening met de verschillende privé-situaties en specifieke voorkeuren van mensen. Dat de locatie een belangrijke rol speelt bij de keuze, laat Koert-Jan zien. Hij laat de mensen proefwonen in een vakantiehuis en onderneemt samen met de potentiële kopers allerlei activiteiten in de omgeving. Dat varieert van zeilen op het Veluwemeer, paardrijden in Spaarnwoude tot een bezoek aan Paleis Het Loo in Apeldoorn.
Jet Sol richt zich op de huizenjacht. Ze laat de geïnteresseerden drie recreatiewoningen zien die speciaal voor hen geselecteerd zijn. Passend binnen het bestedingsbudget, kunnen mensen zo zelf de voordelen ervaren van een uitvalbasis dichtbij huis en ondervinden zij hoe het is om dat fijne vakantiegevoel binnen handbereik te hebben.
Uitzending: Vanaf zaterdag 11 februari wekelijks tussen 16.25 uur en 17.00 uur bij RTL 4. Vanaf 3 maart van 17.00 uur tot 17.30 uur.
Noot aan de redactie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Muriël van Tuijl, via tel. 035-671 8771 of via muriel.van.tuijl@rtl.nl.
<< terug