Boszhard, de Mol, Verbeek en Meeuwis te gast in 'De Zomer Van 4: VI Oranje'

De bal moet nog gaan rollen maar voor ‘De Zomer Van 4: VI Oranje’ is het EK Voetbal 2012 al goed begonnen. Het aantal kijkers naar de Gouden Televizier Ring-winnaars liggen boven die van twee jaar geleden bij het WK, de EK-cd van Wilfred Genee en Johan Derksen is al goud en op Twitter is het programma regelmatig trending. De heren aan tafel blijken in topvorm en ook de gasten leveren een flinke bijdrage aan de sfeer en soms stevige gesprekken (zie http://www.rtl.nl/xl/#/u/2b997c01-09fc-454c-a519-80efa1f57572). Voor de komende dagen worden in elk geval de volgende gasten verwacht in het Kurhaus in Scheveningen:

DONDERDAG 7 JUNI Jan Boskamp en Carlo Boszhard

VRIJDAG 8 JUNI Hans Kraay jr. en John de Mol

ZATERDAG 9 JUNI Gertjan Verbeek

ZONDAG 10 JUNI Erik Dijkstra

MAANDAG 11 JUNI Wim Kieft en Michael Boogerd

DINSDAG 12 JUNI Jan Boskamp en Guus Meeuwis

‘De Zomer Van 4: VI Oranje’ wordt na het EK, op maandag 2 juli, opgevolgd door ‘De Zomer Van 4: Tour du Jour’, dat tijdens de Tour de France loopt. Hierna komt ‘De Zomer Van 4: De Spelen’, dat gedurende de Olympische Spelen live vanuit het Holland Heineken House in Londen wordt uitgezonden. Deze hele reeks wordt in de zomer tussen 22.30 en 00.00 uur uitgezonden bij RTL 4.

Uitzending: RTL 4, elke dag tussen 22.30 en 00.00 uur.

Website: www.vioranje.nl
Noot aan de redactie: voor meer informatie kunt u contact opnemen met RTL Nederland, Jaap Paulsen, via tel: 035 - 6718879 of email jaap.paulsen@rtl.nl.
<< terug