Harm, Raoul en Thomas nemen actualiteit weer op de hak in 'Dit Was Het Nieuws'
Harm Edens, Raoul Heertje en Thomas Acda zijn er weer helemaal klaar voor. Vanaf zaterdag 8 september geven zij weer, samen met wisselende gasten, hun satirische kijk op de actualiteit in een nieuw seizoen van ’Dit Was Het Nieuws’. Inmiddels het vierde seizoen bij RTL 4. Naar het voorgaande seizoen keken gemiddeld 1,5 miljoen mensen per aflevering.
Elke aflevering zijn er twee gast panelleden, voor elk vast panellid één. Dit zijn bekende Nederlanders uit de wereld van de literatuur, politiek, sport, media, theater of wetenschap. Hoewel ‘Dit Was Het Nieuws’ de structuur van een quiz heeft, draait het programma vooral om de knap bedachte grappen die betrekking hebben op de actualiteiten.
In de eerste aflevering zijn interviewer Frénk van der Linden en ex-wielrenner Thijs Zonneveld te gast. Andere gasten in het nieuwe seizoen zijn onder anderen: de ‘Topchefs’ Robert Kranenborg & Julius Jaspers, zanger Guus Meeuwis en presentatrice Dione de Graaff.
Uitzending: wekelijks vanaf zaterdag 8 september tussen 22.10 en 23.10 uur bij RTL 4.
Website: www.rtl.nl/ditwashetnieuws
Noot aan de redactie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Kim van Adelberg tel. 035 – 6718482 of via kim.van.adelberg@rtl.nl. Fotomateriaal is te downloaden via www.rtlbeeldbank.nl of op te vragen via fotoaanvraag@rtl.nl. U kunt daarnaast ook onze website www.rtl.nl/pers bezoeken.
<< terug