Kokend water kraan
Thee, aardappelen, rijst, pasta en groenten koken, babyflessen en spenen steriliseren... Je hebt er allemaal kokend heet water voor nodig. Voordat het water kookt, ben je een tijd verder en als je de fluitketel of waterkoker gebruikt voor een kop thee of oplossoep, maak je vaak veel meer dan nodig. Met de Quooker heb je dit allemaal niet. De Quooker is namelijk een kraan waar kokend water uit komt. Zo heb je altijd kokend water bij de hand.

De extra kraan kun je gewoon op je aanrecht (laten) monteren en het reservoir in het aanrechtkastje. Bovendien is de kraan er in vele soorten en maten, zodat er altijd wel één is die bij jouw keuken past.

Met kokend water en kinderen is het oppassen geblazen. Dat geldt voor fluitketels, waterkokers en dus ook voor Quookers. De Quooker-kraan heeft echter een druk-draai bedieningsknop, die kinderen niet zomaar open kunnen krijgen. Daarnaast is de waterstraal niet massief, maar bestaat deze uit druppeltjes. Hierdoor heb je je hand al teruggetrokken, voordat je je echt kunt branden.
Voor honderdduizenden gebruikers is de Quooker inmiddels een onmisbare hulp in de keuken. Wil je ook meer weten? Kijk dan op de uitgebreide website www.quooker.com.


<< Terug
homepage
Home Geld Gezond Koken Lifestyle