Dare to dare. Laat je deze winter meeslepen met de glamourtrends van de nieuwe haarlijn. Alvast een tipje van de sluier: Curl power!
Vrouwelijk, verleidelijk, krullen en golvend haar: de sleutelwoorden voor de haarlijn van winter 2005. Een seizoen vol spannende looks, gedurfde kleurcombinaties en 'nonchalant' gestylde kapsels.
Glamoureus
De strenge details uit het oude Rusland gaan hand in hand met het modebeeld uit romantisch Parijs, en dat geeft een verrassend beeld voor deze winter: Zwarte kleding is belangrijk, wat weer meer ruimte geeft om met de kleur en vorm van het haar te spelen. Je haar zou moeten glanzen alsof er kristallen doorheen gestrooid zijn. Het is gelaagd en goed afgestyld.
Let it curl!
De losvallende krul begint niet bij de haarwortel, maar pas halverwege het hoofd, en is weliswaar gestyld, maar ziet er toch erg nonchalant uit. Nooit doorkammen; met de vingers uit elkaar 'trekken'.