Aflevering 7 Emmen

Joanne

Joanne is bijna 25 jaar en zij woont samen. Ze is leidster bij een kinderopvang en werkt ook als vrijwilliger bij de scouting. Daar loopt ze er altijd stoer bij: afritsbroeken en bergschoenen.

Joanne draagt iedere dag een (meestal roze) joggingtrui. Haar broeken zitten ruim en zijn weinig vrouwelijk. Joanne draagt nooit make-up en haar haren zitten vaak in een staart. Eh... vrouwelijk?

lees verder


Yanoula

Yanoula is 30 jaar. Ze heeft 2 kindjes en ze is getrouwd. Ze werkt bij een verzekeringsmaatschappij. In haar vrije tijd doet Yanoula veel voor de scouting.

Aan haar uiterlijk besteedt ze bijna geen aandacht. Ook shoppen doet ze zelden. En make-up? Mascara is eigenlijk het enige dat ze gebruikt. Tijd voor verandering!

lees verder


Kledinginfo

Bekijk hier alle kledinginfo en adressen!

lees verder


terug

homepage

Tips van Marielle

Bad Hair Day? Marielle heeft een aantal goede tips voor je!

Tips van Thijs

Jezelf mooi maken? Visagist Thijs geeft iedere week beautytips!

Tips van Philip

Uren voor de spiegel? Niet nodig! Philip heeft goede stylingtips voor je!

Links

Klik hier voor meer informatie over mode, opticiens en kappers

Archief

Blader door het LookingGood Metamorfose Archief!

Geef je op!

LookingGood is altijd op zoek naar nieuwe kandidaten. Geef je nu op voor een metamorfose!