
"Henkjan krijgt van mij een brief hoor!"
Maken of breken
John is 69 jaar. Hij heeft in zijn leven al aan veel zangwedstrijden meegedaan. En hoewel John ook veel van die talentenjachten won, is hij nu toch wel wat gespannen. "Vandaag ga ik voor Henkjan Smits zingen. Dat is toch wel heel speciaal. Hij kan je maken of breken", verklaart John zijn nervositeit.
Niet mee eens
Na de auditie van John blijkt dat de jury het niet in hem ziet zitten. John reageert teleurgesteld: “Henkjan krijgt van mij een brief hoor! Ik ben het er gewoon niet mee eens en wil nog een extra uitleg hebben waarom ik niet door ben. Het is televisie hè, dus was er geen tijd voor uitleg. Ik kreeg alleen maar te horen dat ik de X Factor niet heb.”
Een kaartje zegt zoveel méér
Gedesillusioneerd verlaat John het WTC in Rotterdam, waar deze auditie wordt gehouden. Ruim een kwartier later is John daar plots weer. Hij blijkt een man van zijn woord en overhandigt de portier een kaartje met een boodschap voor Henkjan Smits.
| 1 / 5 | John |
X FACTOR 2007
Highlights:
Roef & Marian
Auditie Mieke
Sharon:
'I'll always love you'
DE FINALE
Uitz. 24-02
De Uitslag!
>>bekijk alle uitzendingen
