Volgens de Spaanse sportkrant AS heeft Campos Meta 1 tot woensdag de tijd gekregen de betalingsachterstand van 4 miljoen euro aan chassisbouwer Dallara te voldoen.
Geld
Teambaas Adrian Campos liet afgelopen weekend weten alles op alles te zetten om de toekomst van de nieuwe Formule 1-renstal veilig te stellen. Als Campos er niet in slaagt met het benodigde geld op de proppen te komen dan worden de rechten van de Dallara-wagen aan Stefan GP overgedaan, aldus AS.
Oplossing
"Dallara zijn professionals en kennen het verhaal van Adrian en de moeilijkheden die zo'n project met zich meebrengen, dus ik ben er zeker van dat ze er alles aan doen om een oplossing te vinden", zei voorzitter Carlos Garcia van de Spaanse motorsportfederatie.
Ecclestone
Formule 1-baas Bernie Ecclestone gelooft nog steeds niet in een goede afloop. De Brit liet andermaal in de Britse media los dat hij niet verwacht dat Campos Meta op 14 maart op de startgrid staat van de Grand Prix van Bahrein.

Volg RTL GP ook op Twitter