Kevin Abbring heeft in het kader van de FIA Institute Young Driver Excellence Academy, de exclusieve talentopleiding van de internationale automobielfederatie, de FIA Institute Driver of the Academy Award gewonnen
Workshops
Abbring volgde dit jaar samen met onder meer Robin Frijns zes workshops op verschillende locaties in Europa onder leiding van oud-Formule 1-coureur Alex Wurz en rallyrijder Robert Reid.
Ontwikkelen
"De FIA Institute Academy heeft enorm geholpen mij te ontwikkelen als coureur", zegt Abbring. "We kwamen hier met de gedachte dat ik kon racen, en natuurlijk, dat kan ik, maar de sport bestaat uit zoveel meer facetten voordat je de top bereikt. En hier komt de Academy om de hoek kijken: het versterkt je sterke punten en stelt je in staat je zwakke punten te overwinnen waardoor je completer wordt."
Indruk
De 21-jarige Abbring maakte de afgelopen jaren internationaal veel indruk in het WRC en IRC. Volgende maand gaat hij voor Volkswagen Motorsport van start in de Rally van Groot-Brittannië.

Volg RTL GP ook op Twitter