Frans Verhoeven belegt persconferentie via Twitter

Fans van Frans Verhoeven krijgen maandagavond de kans hun vragen rechtstreeks aan de Brabantse motorrijder te stellen. De nummer 15 uit de Dakar 2012 belegt namelijk een persconferentie via Twitter.

Start conferentie

De conferentie gaat om 19:00 Nederlandse tijd van start. Het is nu al mogelijk om vragen te stellen aan Verhoeven door een bericht te sturen naar @Frans_Verhoeven. Daarbij is het belangrijk dat uw Twitter-berichten openbaar zijn, anders zijn deze niet te lezen door Verhoeven. De motorrijder zal zelf een selectie maken uit de vragen, en deze vanuit Lima beantwoorden.

Geen Twitter, geen nood

Voor mensen die niet over een Twitter-account beschikken is de persconferentie vanavond te volgen via FransVerhoeven.com. In de navigatiebalk bovenin klikt u op de knop 'Twitter FV'. Zo kunt u de conferentie toch bijwonen.


laatste wijziging:  16 januari 2012   12:14