Tom Coronel ziet na zijn eerste testdagen in de BMW van ROAL Motorsport het seizoen met veel vertrouwen tegemoet. Na twee dagen in de BMW 320 TC heeft hij het gevoel dat podiumplaatsen een mogelijkheid zijn in 2011.
Afstelling
"Ik was onder de indruk van het team," zei liet na afloop van de test weten. "Ze zijn erg profesioneel en volledig gefocust op mijn auto. De test verliep uitstekend en de motor liep goed. Daardoor konden we ons concentreren op de afstelling van de auto. Daar moet ook flink aan gewerkt worden. Ik heb mijn rijstijl flink moeten aanpassen na zes jaar te hebben gereden met voorwielaandrijvers. Als de turbo er in komt, heb je ineens veel meer vermogen tot je beschikking en drift je uit de bochten. Dat is niet best voor de banden, dus we moeten een goede afstelling vinden om de banden te sparen."
Optimisme
Na de positieve test ziet Coronel grote mogelijheden voor het komende seizoen. "De test maakt me optimistisch voor de toekomst. Ik heb het volste vertrouwen erin dat we met deze combinatie voor podiumplaatsen kunnen vechten."

Volg RTL GP ook op Twitter