

| 31 december 2011 | Kylie meest gedraaid afgelopen decennium |
| 31 december 2011 | Verona van de Leur sluit porno niet uit |
| 31 december 2011 | Vuurpijlmuisje overleeft hachelijk avontuur |
| 30 december 2011 | 99-jarige gaat na 77 jaar huwelijk scheiden |
| 30 december 2011 | 'Reus' op begrafenisfoto Kim Jong-il |
| 30 december 2011 | Hackers lekken creditcardinfo NL'ers |
| 30 december 2011 | Eten Jamie Oliver 'levensgevaarlijk' |
| 30 december 2011 | 'Achterwerk gaat autosleutel vervangen' |
| 30 december 2011 | Paniek na neptweet Voice of Holland |
| 30 december 2011 | De Grote Editie NL Jaarquiz |
Tijdens de jaarwisseling is voor zo'n tien miljoen euro aan schade aangericht. Een verbetering ten opzichte van vorig jaar: toen was de schadepost nog bijna 12 miljoen.
Het schadebedrag staat nog niet definitief vast. Er is alleen gekeken naar schade aan huizen en auto's. Schade aan bijvoorbeeld schoolgebouwen, overheidsgebouwen (wipkippen en bushokjes) en letselschade zijn nog niet meegerekend. Het bedrag zal dus nog wel iets oplopen.
2007 top-schadejaar
Qua schade was de jaarwisseling van 2007-2008 een recordjaar. Toen was er 40 miljoen euro schade. Dat kwam onder meer omdat er twintig scholen in brand werden gestoken.
Ten opzichte van dat jaar valt de schade van afgelopen weekend nog mee. Hoe dat komt? Deskundigen denken vanwege het harde optreden van politie en de preventieve maatregelen van gemeenten.
Vuurwerkbom in Hilversum
In Hilversum was het opvallend onrustig dit jaar. Volgens burgemeester Pieter Broertjes is de media-stad aan een ramp ontsnapt tijdens de jaarwisseling. Voor het Gooiland-theater ging een vuurwerkbom af, die veel schade heeft veroorzaakt. Beelden hiernaast. Drie mensen raakten gewond. Tientallen ruiten in de omgeving sneuvelden door de klap.