Video's

MEER EDITIE NL
| 28 mei 2012 | Man overleden na reddingspoging hond |
| 28 mei 2012 | Vliegtuig gevonden: 4 zwaargewonden |
| 28 mei 2012 | Ben jij een gezonde festival-ganger? |
| 28 mei 2012 | Lipdub als huwelijksaanzoek (video) |
| 28 mei 2012 | Editie NL zendt live uit vanaf Westerpark |
| 28 mei 2012 | Trend: de afhaalbuur |
| 28 mei 2012 | Als je afvalt komt bruin vet terug |
| 28 mei 2012 | Amsterdamse zit 2 dagen vast in lift |
| 28 mei 2012 | Nieuw: de 'Facebook-phone' |
| 28 mei 2012 | Dit voorjaar in top 10 warmste lentes |
De Kinderbescherming wil een foetus van 17 weken onder toezicht stellen. Gevreesd wordt dat de familie van het meisje de zwangerschap op gruwelijke wijze wil beëindigen.
De Rechtbank in Dordrecht heeft het verzoek van de kinderbescherming geweigerd. De foetus is nog te jong om al onder toezicht te worden gesteld. En regels zijn regels.
Machteloos
Het gaat hier om eerwraak. De kinderbescherming staat machteloos. De moeder is namelijk met 18 jaar te oud voor de kinderbescherming. En de foetus is te jong om onder toezicht te worden gesteld.
Bizar
Tegen de rechter zei een medewerker van de Kinderbescherming dat hij de familie in staat acht om het meisje in haar buik te trappen, te mishandelen of zelfs open te snijden,' Toch weigerde de rechter te voldoen aan het verzoek van de kinderbescherming.
LEES VERDER
Diabetes valt wellicht te genezen
VIDEO: Oma doet Whitney Houston na
©EditieNL