Het is verplichte kost in het gezin Britney Marshall: borstvergrotingen. Tot nu toe hebben alle dochters van moeder Chantal op hun achttiende verjaardag de gang naar een plastisch chirurg gemaakt.
Ketjing!
Kinderen Emma (nu 30), Terri (27), Tara (26) en Ripley (21) hebben hun boezem laten ‘bewerken’ met siliconen. In totaal heeft het siliconen-gezin van Engeland zo'n 60.000 euro uitgegeven.
Het lachterje van de familie
De jongste dochter Britney wil echter breken met de traditie. Voor moeder Chantal is dat overigens ondenkbaar. Ze hoopt dat haar dochter enkel door “een moeilijke fase” gaat en wel weer bijdraait. “Wat ze nu aan borsten heeft mag geen naam hebben."
Britney houdt voet bij stuk. Ze doet het goed op school en hoopt op haar achttiende naar de universiteit te gaan om te studeren. Hou vol Britney!
LEES OOK:
Bizar: modellen plassen elkaar onder
Model van 10 gedraagt zich wel heel sexy
MEER EDITIE NIEUWS
| 17 mei 2013 | Ik geloof dat ik zing |
| 17 mei 2013 | Alsjeblieft: je vakantiegeld in bitcoins |
| 17 mei 2013 | 'Slaapkamer blauw = lekker slapen' |
| 17 mei 2013 | Nederland verkoopt zichzelf: 'Wij zijn cool' |
| 17 mei 2013 | Pupil verkleint ook door zon op foto |
| 17 mei 2013 | Gotye: is de muziek op? |
| 17 mei 2013 | De tegenstanders van Anouk |
| 17 mei 2013 | 42 weken zwanger, baart zorgen |
| 17 mei 2013 | 'Anouk als dertiende is goed nieuws' |
| 17 mei 2013 | Wat kost het songfestival? |
