Slechte generale voor Wotherspoon

VANCOUVER (ANP) - De Canadese schaatser Jeremy Wotherspoon zal volgende week bij de olympische 500 meter niet bulken van het zelfvertrouwen. De veelvoudig wereldkampioen sprint ging maandag tijdens een trainingswedstrijd op de Richmond Olympic Oval namelijk onderuit op de 500 meter. Dat gebeurde bij het ingaan van de tweede bocht.
fotoFoto

Slechte generale voor Wotherspoon

Wotherspoon kwam ongedeerd overeind, maar zal mentaal ongetwijfeld een tikje hebben gekregen. De overwinning ging naar de Rus Dmitri Lobkov die na 35,25 seconden de klok liet stilstaan. Hij bleef daarmee de Amerikaan Tucker Fredricks (35,40) en de Japanner Keiichiro Nagashima (35,42) voor.

Stayer Jan Blokhuijsen testte zichzelf op de 500 meter en volbracht die 'training' in 36,79. Bij de vrouwen klokte Thijsje Oenema op de 500 meter een tijd van 39,30 seconden. De zege ging naar Shuang Zhang uit China: 38,59.

Jorien Voorhuis kon op de 3000 meter niet imponeren. De schaatsster van VPZ kwam na 4.14,04 over de streep en moest zodoende ruim vijf seconden toegeven aan de Canadese rijdster Clara Hughes die de afstand in 4.08,85 volbracht.

Tell A Friend
mail
Print
Print Slechte generale voor Wotherspoon
Tip De Redactie
Tip de redactie
   
Laatste Nieuws
Laatste Video's
RTL Nieuws
RTL Nieuws
WEER
VERKEER
AEX
AEX:
RTL NIEUWS OP TWITTER

DE KAMPIOENSRACE!
POLL


Volgens de Engelse aartsbisschop komt het misbruik niet door het celibaat. Ben jij het daarmee eens?
Ja
Nee
Volgens de Engelse aartsbisschop komt het misbruik niet door het celibaat. Ben jij het daarmee eens?
aantal: ##total##

RTL SERVICES