RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 23 januari 2012, 21:35

The Voice wint 2 Beeld en Geluid Awards

The Voice wint 2 Beeld en Geluid Awards
Reageer
De RTL4-talentenshow The Voice of Holland heeft twee Beeld en Geluid Awards gewonnen.

The Voice won in de categorie Multimedia en in de categorie amusement met de 'blind auditions'. In de categorie showprogramma's was The Voice ook genomineerd, maar die award ging naar X Factor van RTL 4. In de categorie fictie won de dramaserie A'dam - E.V.A. van de NTR, Vara en VPRO.

Beste acteurs

Actrice Catherine ten Bruggencate, die de rol van Juliana speelde in de VARA-serie 'Den Uyl en de affaire Lockheed', kreeg de prijs voor beste actrice. De beste acteur is volgens het Nederlands Instituut voor Beeld en Geluid Joop Keesmaat in de rol van premier in dezelfde serie.

Vakjury

De Beeld en Geluid Awards werden voor de vijfde keer uitgereikt aan de hoogst gewaardeerde Nederlandse tv-programma’s en -concepten, beste tv-acteur en -actrice en tv-persoonlijkheid. De winnaars worden bepaald door een vakjury.

De winnaars:

Reageer

Laatste entertainment nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo