RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 02 februari 2012, 10:51

Verdachte moord Farida: 'Ik ben een roofdier'

Reageer
Patrick S., die verdacht wordt van de moord op de 22-jarige Farida Zargar, heeft volgens justitie verklaard dat hij een 'predator' is. "Ik ben gewoon ergens als een roofdier gaan zitten."

Farida, die op 5 augustus verdween en lange tijd werd vermist, is door messteken omgekomen. Dat meldt RTL-verslaggever Jeroen Wetzels op Twitter. Volgens het OM is zij in haar hals en borststreek gestoken. Op de regiezitting in de zaak rond Farida bleek dat justitie ervan uitgaat dat de jonge vrouw is gedood tijdens een ontvoering.

De details rond de dood van Farida zijn nog niet duidelijk. De betrokkenheid van S. blijkt onder andere uit afgeluisterde gesprekken die de verdachte had met bezoekers in de gevangenis. Hij zou hebben gezegd dat de dood van Farida een geval was van toevallige omstandigheden. Toen zou ook hebben gezegd dat hij een roofdier is.

Verslagger Jeroen Wetzels:

"Openbaar Ministerie meldt na afloop van zitting nog: Farida Zargar om het leven gekomen door steekwond(en)."

Volg Jeroen Wetzels op Twitter

De rechtbank stuurt Patrick S. naar het Pieter Baan Centrum voor onderzoek. Er zijn aanwijzingen dat de verdachte geestelijk niet in orde is.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo