Eerste toertocht deze winter in Eernewoude
Eerste toertocht op natuurijs gereden
Op veel meer plekken kan inmiddels geschaatst worden. Op de site ekkel.com houden schaatsers bij waar je bij jou in de buurt kunt schaatsen (klik op het kaartje):
Klik op de kaart
De schaatsbond KNSB houdt ook bij welke natuurijsbanen open zijn. Daar vind je ook informatie over toertochten, zodra bekend is wanneer die worden georganiseerd.
Veilig schaatsen
Wie het ijs op wil, moet is de gaten houden of het wel dik genoeg is. Zes centimeter is volgens de KNSB het minimum. Ook moet een schaatser er rekening mee houden dat het ijs onder bruggen en bij rietkragen dunner kan zijn. Kijk hier voor uitgebreide tips om veilig te schaatsen.
Lees ook:
Winterfoto's:
Stuur jouw foto's of video's in via nieuwsbeeld@rtl.nl of via onderstaande knoppen:
Hartelijk dank voor het insturen van je video.
De video wordt nu naar de RTL Nieuws-redactie gestuurd. Als jouw bijdrage geselecteerd wordt, vind je die terug op de site.


