Rayonhoofden Elfstedentocht vanavond bijeen
Voor zover een woordvoerster van de Friesche Elfsteden kan overzien, kwamen de rayonhoofden voor het laatst bij elkaar in januari 1997. In dat jaar werd de Elfstedentocht voor het laatst verreden.
Koudegolf
Het ijs in Friesland blijft groeien. Sinds vandaag hebben we officieel te maken met een koudegolf. Ook de komende week komt de temperatuur niet boven nul graden.
Hoe ligt het ijs erbij
De rayonhoofden van de Vereniging Friesche Elfsteden gaan vanavond bespreken hoe het ijs er op de route bij ligt. "Het zou heel raar zijn als we dat niet deden, nadat het een aantal nachten flink gevroren heeft", zegt de woordvoerster.
De woordvoerster wil niet vooruitlopen op speculaties over een mogelijke Elfstedentocht. De vereniging organiseert morgen een persconferentie over de situatie. De Tocht der Tochten is 15 jaar geleden voor het laatst gereden. Het ijs moet over de hele route minstens 15 cm dik zijn, meestal is dat pas na twee weken flinke vorst.



