RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
ANP | 05 februari 2012, 07:17

Onrust houdt aan in Caïro

Reageer
Betogers en oproerpolitie zijn zondag voor de vierde dag op rij met elkaar slaags geraakt in de Egyptische hoofdstad Caïro. Demonstranten gooiden stenen en benzinebommen naar de politie. Die heeft onder meer de wegen naar het ministerie van Binnenlandse Zaken geblokkeerd.

Zondagmorgen werd al een kantoor van de belastingdienst in brand gestoken, meldde de staatstelevisie. Het gebouw staat in de buurt van het ministerie van Binnenlandse Zaken.

De betogers verwijten de politie en het leger dat ze het bloedbad woensdagavond na een voetbalwedstrijd in de noordelijke stad Port Said niet hebben voorkomen. Zeker 74 mensen kwamen om, toen aanhangers van de voetbalclub Al-Masry uit Port Said het veld opstormden en de spelers en supporters van tegenstander Al-Ahly aanvielen.

Reageer

Laatste buitenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo