RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 06 februari 2012, 20:45

Marktplaats verwijdert startbewijzen Elfstedentocht

Reageer
Marktplaats haalt alle advertenties waarin startbewijzen voor de Elfstedentocht worden aangeboden, van de website. Dat meldt de NOS.

Veel mensen die geen startbewijs hebben, zoeken op internet een manier om de Tocht der Tochten toch nog te kunnen rijden. Ook op Marktplaats was er vraag naar startbewijzen. De advertenties worden door Marktplaats van de site gehaald.

Overdragen verboden

Het overdragen van de startbewijzen is verboden. Marktplaats wil niet dat mensen veel geld betalen voor een startbewijs dat ze niet mogen gebruiken. De site hoopt vanavond nog alle advertenties te hebben verwijderd.

'Schaatsers onder elkaar'

'Fit, maar helaas uitgeloot. Ik heb 1000 euro over voor een startbewijs wanneer de tocht doorgaat. Wie o wie kan me blij maken', meldt een adverteerder op Marktplaats. 'Ik zou graag de tocht der tochten willen rijden maar mis alleen nog het startbewijs', schrijft een ander. 'Als schaatsers onder elkaar verwacht ik er over de prijs wel uit te komen.'

Strenge controle

De Vereniging Friesche Elf Steden meldt dat er bij de inschrijving goed wordt gecontroleerd of de startbewijzen op de juiste naam staan. Als een lid toch een kaart verkoopt, dan volgen er sancties, zegt de vereniging.

Reageer

Laatste binnenlands nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo