RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
ANP | 22 februari 2012, 23:57

Vos wint ook indoorcross

Vos wint ook indoorcross
Reageer
Marianne Vos heeft woensdagavond de Cyclocross Masters in Hasselt, een indoorwedstrijd over 20 minuten, op haar naam gebracht. Dat was voor de derde keer op rij. De Nederlandse allrounder op de fiets bleef landgenote Daphny van den Brand, die knap weerwerk leverde, 6 seconden voor. De Belgische Sanne Cant werd derde op 0.48.

Eerder op de avond leverde dat drietal een 'battle of the sexes' met Niels Albert, Rob Peeters en Kevin Pauwels. De vrouwen begonnen met 40 tellen voorsprong. De mannen wonnen maar maakten het verschil slechts met veel moeite goed. In de korte tijdrit met haar seksegenotes zegevierde Vos ook, vóór Van den Brand en Joyce Vanderbeken.

Albert voldeed ook tijdens het 'echte werk' aan de verwachtingen van de Belgische toeschouwers. De wereldkampioen versloeg na een half uur crossen in de Grenslandhallen de Tsjech Zdenek Stybar en landgenoot Sven Nys in de eindsprint. De jonge Lars van der Haar was de beste Nederlander, tiende op 0.23.

Reageer

Laatste sport nieuws:

Ook op RTL Nieuws:

Reageer ook:


// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer Overlay demo