RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
ANP | 12 juni 2012, 08:11

Avro brengt popmuziek terug op tv

Avro brengt popmuziek terug op tv
Reageer
De AVRO stoft voor het nieuwe televisieseizoen een oud concept af: popmuziek op televisie. Dat maakte de omroep dinsdagmorgen bekend.

Vanaf 22 september presenteert Gerard Ekdom een nieuw tv-programma over popmuziek. Volgens de AVRO treedt Ekdom in de voetsporen van Ad Visser en Bas Westerweel die in de jaren zeventig en tachtig bij de AVRO TopPop presenteerden. De naam van het nieuwe programma is nog niet bekendgemaakt.

In het programma komen (inter)nationale artiesten langs, de Mega top 50 en reportages over muziek. Ekdom presenteert nu een dagelijks muziekprogramma op 3FM. ,,Vroeger keek ik altijd naar TopPop. En dat ik nu zelf een popprogramma mag presenteren, daar was ik wel even stil van.''

Reageer

Reageer ook:

Meest gelezen

// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer