RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 13 juli 2012, 12:13

Badr Hari doet aangifte tegen politie

Reageer
Kickbokser Badr Hari heeft aangifte gedaan tegen het team van de politie Amsterdam dat onderzoek doet naar een ernstige mishandeling tijdens het dancefeest Sensation in de Amsterdam ArenA.

De advocaat van Hari, Bénédicte Ficq, vermoedt dat er 'een open communicatieve verbinding' bestaat tussen het onderzoeksteam en De Telegraaf. De krant berichtte de afgelopen dagen uitvoerig over de mishandeling en het onderzoek. In het artikel refereerde journalist John van den Heuvel aan zijn 'contacten binnen het opsporingsteam.

De raadsvrouw vindt dat verdacht. "Er wordt heel normaal over gedaan, maar het is gewoon een misdrijf. Het verstrekken van opsporingsinformatie door de politie aan journalisten is schending van het ambtsgeheim. Daarom is aangifte gedaan bij de hoofdofficier van justitie en is verzocht om een onderzoek van de Rijksrecherche. De berichten zijn zeer schadelijk voor mijn cliënt.''

Reageer

Reageer ook:

Meest gelezen

// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer