RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 16 juli 2012, 14:46

Na het weekend droog en warmer

Eerste zomerse dag van 2012
Reageer
Er lijkt een einde te komen aan de regen. RTL-weerman Reinier van den Berg verwacht dat we na het weekend een aantal droge dagen krijgen met temperaturen van 20 graden of meer.

"In het weekend blijft het aan de koude kant voor de tijd van het jaar met 16 à 17 graden", zegt Reinier van den Berg. Misschien krijgt de kust wat zon op zondag, maar de temperatuur blijft achter. Normaal gesproken is het in deze tijd van het jaar 22, 23 graden.

Weerman Reinier van den Berg:

"Met een beetje mazzel komt de temperatuur zondag al dicht bij de 20 graden."


Er gloort hoop

Tot het weekend blijft het nat en koud, maar er gloort hoop. "Vanaf maandag komen er een paar betere dagen en het lijkt erop dat het nieuwe weertype stabiel is. Het kan misschien wel een week duren", zegt Van den Berg.

Twee zomerse dagen in juli

Tot nu toe is de zomer in Nederland teleurstellend. Juni was koud, nat en somber. En ook deze maand is het frisser dan normaal. Alleen op 4 en 5 juli was het met in De Bilt 26,5 respectievelijk 27,4 graden echt zomers warm. Tussen 3 en 7 juli werd af en toe de 25 graden gehaald.

Reageer

Reageer ook:

Meest gelezen

// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer