RTL Nieuws
RTL Nieuws


AEX
Volg ons:
facebook
twiter
google+
Uitgelicht:
Liveblog update alert. Klik op deze banner om direct te lezen.
RTL Nieuws | 04 februari 2009, 11:53

Erik Mouthaan

Reageer
Correspondent in de Verenigde Staten

Wanneer ben je begonnen bij RTL Nieuws?

Ik ben in 1995 bij RTL Nieuws komen werken, aanvankelijk op de buitenlandredactie en als verslaggever voor de programma’s De Kwestie en Kwestie van Kiezen.

Kort overzicht van de loopbaan:

In 2000 werd ik verslaggever op de binnenlandredactie. Daar versloeg ik alle gebeurtenissen rond het koninklijk huis, maar ook de terroristische aanslagen in Madrid en Londen. In 2004 was ik regisseur en in 2005 eindredacteur van het RTL Nieuws Jaaroverzicht. Sinds 2006 ben ik correspondent in de Verenigde Staten, met als standplaats New York.

Wat is er zo leuk aan het vak?

Je komt op de meest interessante plekken en praat met de meest uiteenlopende mensen, allemaal om de verhalen te maken die de kijker wil zien, die hem boeien en waar hij iets aan heeft.

Meest memorabele moment in uw carrière?

Dat zijn er meerdere: de verslaggeving van de aanslagen in Madrid, het koninklijk huwelijk van Willem-Alexander en Máxima, en mijn bezoek aan het gevangenkamp Guantánamo.

Reageer

Reageer ook:

Meest gelezen

// set up global javascript var weerArr[]

Videoplayer