RTL Z

Resultaten Dexia beter door verkoop Belgacom

    
( LAATSTE UPDATE: Wed, 12 May 2004 17:14:51 GMT )
Dexia is in het eerste kwartaal van dit jaar uitgekomen op een nettowinst van 491 miljoen euro, een stijging van 56% ten opzichte van de eerste drie maanden van vorig jaar.

Het resultaat is een stuk hoger dan analisten hadden verwacht. Zonder bijzondere posten was sprake van een winststijging van 31,8%, zo heeft de Frans-Belgische bank woensdag meegedeeld. Een van die bijzondere posten is de opbrengst uit uit de verkoop van een belang in het Belgische telecomconcern Belgacom: 54 miljoen euro.

De inkomsten van de bank stegen met 8,9% tot 1,36 miljard euro. Per aandeel ging de winst omhoog van 0,27 tot 0,43 euro. Voor heel 2004 verwacht Dexia een stijging van de winst per aandeel van 10% of meer te kunnen behalen.

Dexia is spil in het aandelenlease:

Aandelenlease: de recente ontwikkelingen
 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's