RTL Z

Thomas Cook reorganiseert binnen twee jaar

    
( LAATSTE UPDATE: Tue, 07 Nov 2006 13:14:03 GMT )
Bij de reisonderneming Thomas Cook Nederland verdwijnt de komende twee jaar een onbekend aantal arbeidsplaatsen.

Niets

In totaal werken er 1000 mensen bij de reisbureau's, het callcenter en op het hoofdkantoor in Hoofddorp. Volgens een woordvoerster van Thomas Cook kan er nog niets worden gezegd over het aantal banen dat verdwijnt. "De ondernemingsraad is om advies gevraagd en in december verwachten we meer duidelijkheid te kunnen geven."

Afscheid

CNV Dienstenbond meldde eerder dat Thomas Cook de komende twee jaar afscheid neemt van een op de vijf werknemers. Dit leidde tot een woedende reactie bij de reisonderneming.

Plan

De directie van Thomas Cook praat met de vakbonden over een sociaal plan. De meeste banen die komen te vervallen zijn vacatures van werknemers die uit zichzelf vertrekken of met pensioen gaan. Deze vacatures worden niet opgevuld.

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's