RTL Z

VastNed Retail: IEF Capital gaat bod mogelijk heroverwegen

    
Fri, 23 Nov 2007 09:50:06 +0100( LAATSTE UPDATE: Fri, 23 Nov 2007 10:50:06 GMT )

Amsterdam (BETTEN BEURSMEDIA NEWS) - VastNed Retail heeft donderdag een brief van IEF Capital ontvangen waarin de vastgoedinvesteerder schrijft zijn indicatieve bod te heroverwegen als VastNed Retail niet voor maandag 26 november uitgebreide nadere informatie verschaft. VastNed Retail gaat niet in op dat verzoek, zo meldt het vastgoedfonds vrijdag in een persbericht.

VastNed Retail maakte afgelopen maandag bekend een dataroom voor potentiele bieders samen te stellen, om deze de mogelijkheid te geven een boekenonderzoek te doen. De directie verwacht de dataroom 14 december klaar te hebben.

Het bedrijf wil alle mogelijk geinteresseerden een gelijk speelveld bieden en vindt daarom dat niet voor afzonderlijke gegadigden een afwijkende procedure gevolgd kan worden.

VastNed Retail ontving begin november een indicatief bod van het consortium onder leiding van IEF Capital van EUR 70 per aandeel in contanten. Het vastgoedbedrijf verwees dat naar de prullenbak omdat de bieding 'substantieel onder de werkelijke waarde van het aandeel' lag.

(c) BETTEN BEURSMEDIA NEWS (tel: +31 20 710 1756; fax: +31 20 710 1875)

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's