RTL Z

Buffett: kredietcrisis op Wall Street op dieptepunt

    
Buffett: kredietcrisis op Wall Street op dieptepunt
Buffett: kredietcrisis op Wall Street op dieptepunt
Mon, 5 May 2008 10:07:53 +0200( LAATSTE UPDATE: Mon, 05 May 2008 10:07:53 GMT )
De kredietcrisis op Wall Street heeft zijn dieptepunt bereikt. Maar voor de gewone man op straat is de ellende nog niet voorbij.

Warren Buffett

Dat heeft superbelegger Warren Buffett gezegd op de jaarlijkse aandeelhoudersvergadering van zijn investeringsmaatschappij Berkshire Hathaway.

Hypotheek

Volgens Buffett zullen met name mensen met een hypotheek nog last krijgen van de kredietcrisis. Maar voor de Amerikaanse banken is het ergste volgens de beleggersgoeroe achter de rug.

Lovend over Fed

Buffett sprak lovende woorden over de Amerikaanse Centrale Bank, de Fed. De Fed zorgde er onlangs voor dat zakenbank Bear Stearns werd overgenomen door branchegenoot JP Morgan. Bear Stearns kwam in grote problemen door de kredietcrisis en werd gered door de overname.

Winstdaling

Ook de investeringsmaatschappij van Buffett had in het eerste kwartaal last van de crisis. Door de dalende aandelenkoersen zag Berkshire Hathaway de winst met 64% dalen.

Lees ook over Buffett

Buffett biedt obligatieverzekeraars VS hulp aan
Buffett rekent op zwakkere dollar
Buffett stopt miljardenvermogen in liefdadigheid
Warren Buffett is slachtoffer van eigen succes
Buffett koopt belang in Swiss Re

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's