RTL Z

VVD-shuffle? Frank de Grave volgt Zalm op bij DSB

    
VVD-shuffle? Frank de Grave volgt Zalm op bij DSB
VVD-shuffle? Frank de Grave volgt Zalm op bij DSB
Tue, 3 Feb 2009 17:27:19 +0100( LAATSTE UPDATE: Tue, 03 Feb 2009 18:27:19 GMT )
Frank de Grave volgt Gerrit Zalm op als financieel directeur (CFO) bij de DSB Bank.

VVD

Frank de Grave (VVD) is oud-minister van Defensie en succesvol wethouder van Financien in Amsterdam. Hij treedt op 15 maart in dienst. De 53-jarige De Grave is nu voorzitter van de NZA, de Nederlandse Zorgautoriteit. De Grave is namens de VVD lid geweest van de Tweede Kamer. Ook was hij staatsecretaris Sociale Zaken en Werkgelegenheid van 1996 tot 1998. Van 1998 tot 2002 was hij minister van Defensie.

Zalm zit al bij ABN Amro

Gerrit Zalm, ook VVD, gaat de transitie begeleiden van het genationaliseerde ABN Amro/Fortis naar weer een gewone bank met particuliere aandeelhouders. "Hoewel Gerrit Zalm officieel nog tot 1 maart bij DSB Bank in dienst is, is hij officieus, op verzoek van Wouter Bos, al op 1 januari in zijn nieuwe functie begonnen", stelde DSB in een persverklaring.

Outsider

Scheringa zegt expliciet iemand van buiten de bancaire wereld te hebben gekozen. 'De bankenwereld heeft de afgelopen tijd aangetoond de risico's niet goed in te schatten', aldus Scheringa.

Cijfers DSB

Over ging de winst van DSB met 9% terug. DSB ziet winst in 2008 met 9% dalen

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's