RTL Z

Mogelijk stabilisatie Amerikaanse huizenprijzen

    
Mogelijk stabilisatie Amerikaanse huizenprijzen
Mogelijk stabilisatie Amerikaanse huizenprijzen
Tue, 28 Jul 2009 15:43:09 +0200( LAATSTE UPDATE: Tue, 28 Jul 2009 15:43:09 GMT )
De huizenprijzen in de Amerikaanse steden zijn in mei onverwacht gestegen. Het is de eerste maandelijkse stijging in bijna drie jaar.

Daling

Volgens de zogeheten CaseShiller-index, die de huizenprijs meet in een aantal grote Amerikaanse steden, gingen de prijzen in mei met 0,5 procent omhoog ten opzichte van april. Analisten rekenden in doorsnee juist op een daling met 0,5 procent.

Verbetering

De stijging van de huizenprijs zou kunnen duiden op een verbetering in de Amerikaanse huizenmarkt. In april was er nog sprake van een daling met 0,6 procent ten opzichte van maart.

Prijsval

Ten opzichte van mei 2008 daalden de prijzen met 17,1 procent. Desondanks was er wel voor de vierde maand op rij sprake van een steeds kleinere prijsval.

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's