Interview
VW-verkoopdirecteur Detlef Wittig maakte de verwachting bekend in een interview met het Duitse autoblad Autogazette. "Dat is onze doelstelling en hebben er vertrouwen in die te bereiken", aldus Wittig.
Recordverkoop
De grootste autofabrikant van Europa zag in de eerste helft van dit jaar de wereldwijde verkoop met 5% dalen tot 3,1 miljoen wagens. In 2008 behaalde VW met de merken Audi, Skoda en Seat nog een recordverkoop van 6,23 miljoen auto's.
Sloopregeling
Volgens Wittig profiteert VW van de sloopregeling die in veel landen is ingevoerd. Mensen die hun oude auto inruilen voor een nieuwe milieuvriendelijkere auto krijgen dan een premie van de overheid. Dankzij deze regeling ging de verkoop van Golfjes en Polo's in Duitsland de afgelopen maanden al sterk omhoog.
©RTLZ.nl
