RTL Z

Val DSB sneu voor honderden werkstudenten Nijmegen

    
Tue, 13 Oct 2009 15:17:32 +0200( LAATSTE UPDATE: Tue, 13 Oct 2009 15:17:32 GMT )
De DSB-affaire gaat niet ongemerkt voorbij aan de studenten in Nijmegen. Het callcenter van de bank zorgt daar al jaren voor gewilde bijbaantjes.

Honderden studenten

Nu de bewindvoerders bij DSB Bank zijn benoemd is het ook voor de honderden studenten die in het callcenter werken een spannende tijd, is te lezen in het online studentenblad Voxlog.

Niet meer werken

Volgens een student was de sfeer afgelopen zaterdag nog opperbest. ,,We kregen zelfs nog een training om meer klantgericht te werken, en ook moesten we leren om te reflecteren op je eigen werk. Maandag hoorde ik dat we dinsdag niet meer hoefden te komen werken, maar verder werd ons niets verteld. Misschien gaan er woensdag weer mensen aan de slag, dat zou heel goed kunnen. We weten eigenlijk nog niets, maar ik ben niet heel negatief.''

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's