RTL Z

DSB-werknemers die nog blijven krijgen weer extra geld

    
DSB-werknemers die nog blijven krijgen weer extra geld
DSB-werknemers die nog blijven krijgen weer extra geld
Tue, 17 Nov 2009 21:43:27 +0100( LAATSTE UPDATE: Tue, 17 Nov 2009 21:43:27 GMT )
Werknemers van DSB die op verzoek van de curatoren nog steeds doorwerken, krijgen als zij dat tot en met het tweede kwartaal van volgend jaar volhouden nog eens een gratificatie van 30% over hun brutoloon over die periode.

Blijfpremie

Dat staat in het faillissementsverslag van DSB Bank. Eerder werd al bekend dat werknemers over de laatste twee maanden van dit jaar een 'blijfpremie' krijgen van 15% over het brutoloon van november en december.

Binden

Volgens de curatoren zijn deze financiële prikkels noodzakelijk ,,en in het belang van de boedel'' om de werknemers die aanblijven te binden ''gedurende een voor hen ongebruikelijke en moeilijke periode''.

675 mensen

Momenteel zijn nog 675 mensen werkzaam voor DSB Bank; ten tijde van de uitspraak van het faillissement waren dat er 1814. Eind 2008 ging het nog om 2507 werknemers, zo valt te lezen in het verslag.

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's