RTL Z

Google introduceert zoeken via foto's: Goggles

    
Google introduceert zoeken via foto's: Goggles
Google introduceert zoeken via foto's: Goggles
Mon, 7 Dec 2009 23:05:50 +0100( LAATSTE UPDATE: Tue, 08 Dec 2009 00:05:50 GMT )
Het Amerikaanse internetbedrijf Google heeft de mogelijkheden om onderweg te zoeken op internet uitgebreid. De onderneming liet maandag weten dat ze ook informatie kan geven op basis van een foto.

Goggles

De nieuwe dienst, Google Goggles genoemd, is bedoeld voor smartphones met een camera. De gebruiker opent een softwareprogrammaatje, schiet een foto en Google gaat op zoek naar informatie. Goggles komt voorlopig alleen beschikbaar voor telefoons die draaien op het besturingssysteem Android.

Boeken

Niet alle foto's worden herkend. Volgens Google werkt de dienst goed voor onder meer boeken, toeristische attracties en producten met logo's en streepjescodes. De technologie kan geen auto's, voedsel en dieren herkennen. Ook is het om privacyredenen niet mogelijk om informatie op te vragen van foto's met personen.

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's