Liefdadigheidsfonds
Dat heeft een rechtbank in Hong Kong dinsdag bepaald. De rechter stelde dat het geld van Wang toekomt aan een liefdadigheidsfonds van de familie van de vrouw. De voormalige barman Tony Chan is een adviseur op het gebied van feng shui, de eeuwenoude Chinese kunst van plaatsing en inrichting volgens de natuurwetten.
Minnaar
Hij claimt dat hij de minnaar van Nina Wang is geweest en dat de vrouw hem haar fortuin wilde nalaten. Wang was ooit de rijkste vrouw van Azië. Zij overleed op 69-jarige leeftijd aan kanker. Bij haar dood werd haar vermogen geschat op zo'n 4,2 miljard dollar (ruim 3 miljard euro).Testament
Tony Chan baseerde zijn claim op een testament van Wang uit 2006. De rechter in Hongkong oordeelde echter dat het testament uit 2006 vals was. Hij wees erop dat de handtekening van Wang niet onder het document stond. Volgend de rechter is een testament uit 2002 wel rechtsgeldig. Daarin is een liefdadigheidsorganisatie van familieleden van Wang aangewezen als erfgenaam.
©RTLZ.nl
