RTL Z

Spyker wil Antonov terug als financier

    
Spyker wil Antonov terug als financier
Spyker wil Antonov terug als financier
Tue, 16 Feb 2010 08:02:25 +0100( LAATSTE UPDATE: Tue, 16 Feb 2010 09:02:25 GMT )
Directeur Victor Muller van het Nederlandse Spyker Cars wil de Rus Vladimir Antonov terug als financier van het bedrijf.

Struikelblok voor Zweden

Dat zegt hij dinsdag tegen de Zweedse kwaliteitskrant Svenska Dagbladet (SvD). Spyker kocht Antonov juist uit, omdat de Rus een struikelblok vormde voor Spykers overname van het Zweedse automerk Saab.

'Zware criminaliteit'

Eigenaar General Motors (GM) wilde niet dat belangrijke technologie naar Rusland zou wegvloeien. Ook de regering in Stockholm was naar verluidt niet happig. Volgens de Zweedse inlichtingendienst Säpo is Antonov betrokken bij zware criminaliteit.

'Verdenkingen berusten op onwaarheden'

Victor Muller zegt nu tegen SvD dat Antonov denkt te kunnen bewijzen dat de verdenkingen tegen hem op onwaarheden berusten. ,,Natuurlijk is hij dan wederom welkom als financier. Hij was een fantastische steun voor het bedrijf','' aldus de Spyker-directeur.

Alles over Spyker uit 2010:

Video's over Spyker in 2010:

Alles over Saab uit 2010:

Video's over Saab in 2010:

©RTLZ.nl

 

Best gelezen artikelen

Best bekeken video's